konsultacje

Psychobiologia – konsultacje

             Moje konsultacje holistyczne to poradnictwo, które czerpie z różnych dziedzin nauki i tradycji. Patrzę na człowieka, jako wzajemnie oddziaływających na siebie sfer. Począwszy od psychiki, energetyki i kończąc na sygnałach, jakie przekazuje ciało.

Podstawą jest psychobiologia, która pomaga zrozumieć źródła chorób. Każda konsultacja to wzajemny dialog prowadzący do rozwijania samoświadomości. 

Uzdrowienie ma być punktem wyjściowym do lepszego zrozumienia siebie i otoczenia. 

Dzięki temu równoważy się emocjonalność, stajemy się szczęśliwszymi i spokojniejszymi osobami. 

Moje konsultacje są także pomocne dla osób zdrowych fizycznie, ale zmagających się z problemami finansowymi, niskim poczuciem wartości czy powtarzającymi się nieudanymi związkami itp. 

Możliwe formy konsultacji to:
– osobista,
– przez skype.

Zapraszam na konsultację w Warszawie i Białymstoku.

Konsultacja trwa około 1,5 godziny. 

W celu zarezerwowania terminu proszę o wypełnienie formularza w zakładce kontakt ze wskazaniem preferowanych dat i godzin konsultacji.
W mailu potwierdzającym wstępną rezerwację przesyłam numer konta do wpłaty.
Po otrzymaniu płatności, przesyłam ankietę do wypełnienia i odesłania minimum na tydzień przed spotkaniem.

 

 

Moje konsultacje nie są substytutem porady medycznej ani psychologicznej.
Nie ponoszę odpowiedzialności za sposób wykorzystywania informacji zawartych na stronie.

 

 

 

 

Jeden Komentarz

  • Irena Herman

    Witam wszystkich .
    Do tej pory z Grażynką miałam do czynienia 3 razy. Za pierwszym razem była to sesja , w trakcie której i kilka dni po odczuwałam ogromne zmiany w moim ciele i w mojej psychice . Muszę przyznać że nie wszystkie były miłe ale poprawiły bardzo znacząco mój stan zdrowia . Wiele dolegliwości minęło i znacząco poprawiło mi się samopoczucie. Za drugim i trzecim razem były to konsultacje związane z psychiką a dokładniej z psychobiologią. Ta kobieta potrafi rozgryźć najbardziej zawiłe problemy używając przy tym bardzo prostych sformułowań które z łatwością rozświetlają dalszą drogę. Czasem mam wrażenie że po takiej konsultacji mam po prostu porządek w głowie i już nic nie jest trudne albo niewykonalne. Niema w zwyczaju narzucania własnych rozwiązań ,tylko motywuje do odnajdywania indywidualnej drogi . polecam ze szczerego serca ponieważ jest niesamowicie skuteczna i prawdziwa w tym co robi . Grażynko dziękuję ci za wszystko ,jesteś boska .

    Irena Herman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *