Energoterapia,  Konsultacje

Energoterapia

Energoterapia to metoda, którą posługuję się od wielu lat. W trakcie sesji wchodzę w role pośrednika przekazującego energię płynącą z Najwyższego Źródła do osoby potrzebującej.

Sesja odbywa się na odległość, niezależnie od miejsca przebywania odbiorcy energii.

Zabieg ma na celu odblokowanie kanałów energetycznych i ich uporządkowanie. Powoduje wzmocnienie i oczyszczenie organizmu oraz uruchomienie mechanizmów samoleczenia. Stanowi to doskonałą bazę do rozpoczęcia zmian na różnych poziomach życia.

Energoterapia nie diagnozuje i nie leczy w sensie medycyny konwencjonalnej. Stanowi całkowicie naturalną metodę oddziaływania na organizm poprzez kontakt z energią, która porządkuje przepływy międzykomórkowe.

Jak umówić się ze mną na sesję?

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy  podając  preferowane godziny i dni odbycia zabiegu. W odpowiedzi zaproponuję konkretny termin i poproszę o podanie dodatkowych informacji ułatwiających mi efektywniejsze przeprowadzenie zabiegu.

Sesję przeprowadzam najczęściej w następujących godzinach:
– poniedziałek – piątek godz. 7 – 8 oraz między godzinami 18 a 21.00,
– sobota  w godzinach 12-16.

Sesja trwa 60 minut.

Jak przygotować się do sesji?

 1. Umówionego dnia o uzgodnionej godzinie należny zapalić świeczkę i pozwolić jej wypalić się do końca po zakończeniu zabiegu.
 2. Zapewnić sobie komfortowe warunki (wyłączyć telewizor, komputer, radio i komórkę itp.) oraz odizolować się od domowników.
 3.  Należy przyjąć pozycję leżącą na wznak.

Czego można się spodziewać w trakcie trwania sesji?

W zależności od stanu psychofizycznego można odczuć mrowienie, ciepło, delikatny ucisk czy pulsowanie danej części ciała.
Czasami  zdarza się, że ktoś uśnie. Nie jest to przeszkodą do przeprowadzenia zabiegu.
Jeżeli po przeprowadzonej sesji pojawia się potrzeba dalszego leżenia lub spania, należny posłuchać się organizmu.

Zapisz się na sesję.

13 komentarzy

 • Irena Herman

  Witam wszystkich .
  Do tej pory z Grażynką miałam do czynienia 3 razy. Za pierwszym razem była to sesja , w trakcie której i kilka dni po odczuwałam ogromne zmiany w moim ciele i w mojej psychice . Muszę przyznać że nie wszystkie były miłe ale poprawiły bardzo znacząco mój stan zdrowia . Wiele dolegliwości minęło i znacząco poprawiło mi się samopoczucie. Za drugim i trzecim razem były to konsultacje związane z psychiką a dokładniej z psychobiologią. Ta kobieta potrafi rozgryźć najbardziej zawiłe problemy używając przy tym bardzo prostych sformułowań które z łatwością rozświetlają dalszą drogę. Czasem mam wrażenie że po takiej konsultacji mam po prostu porządek w głowie i już nic nie jest trudne albo niewykonalne. Niema w zwyczaju narzucania własnych rozwiązań ,tylko motywuje do odnajdywania indywidualnej drogi . polecam ze szczerego serca ponieważ jest niesamowicie skuteczna i prawdziwa w tym co robi . Grażynko dziękuję ci za wszystko ,jesteś boska .

  Irena Herman

 • Ja

  Witam. Energoterapia dotyczyła mojego synka. Efektem był widoczny na jego twarzy BEZTROSKI UŚMIECH DZIECKA, zdrowego dziecka. Każda mama dziecka z doświadczeniem choroby zrozumie co mam na myśli to czytając i będzie wiedziała czy warto dać szansę energoterapii. Dodatkową, ogromną wartością jest możliwość rozmowy z Grażynką po takiej sesji z jej cennymi wskazówkami, popartymi ogromną wiedzą i serdecznością wypływającą wprost z jej serca. To się czuje. Jestem z całego serca wdzięczna Grażynko, dziękuję Ci.

 • Elżbieta Kik

  Dzień dobry wczoraj skorzystałam z zabiegu energoterapeutycznego u pani Grazynki,pomimo iż zabieg przeprowadzony został na dużą odległość w pełni świadomie poczułam jego działanie.W momencie kiedy rozpoczęcia poczułam mrowienie w nogach po jakiejś chwili czułam wyraźnie jak energia w dolnej partii brzucha przesuwa się z jednej strony na drugą i ż powrotem gdy dotarła do okolic nerek moim ciałem wstrząsnęły konwulsje aż się lekko wystraszyłam ale natychmiast wszystko wróciło do normy czyli do błogiego spokoju i tak odczuwalna te energię w różnych partiach mojego ciała.Ciekawe było to że po zakończeniu zabiegi przez p.Grazynę nie komunikują się z nią wyraźnie poczułam że moje ciało zachowuje się inaczej i że zabieg już zakończony (spojrzałam na zegarek)później zadzwoniłam do pani Grazynki żeby powiedzieć o przebiegu sesji zapytałam jak długo trwała i dokładnie tyle pokazywał mi mój zegar.Dostałam jeszcze zalecenia od pani Grazynki co do dalszego wzmacniania mojego ciała ducha i psychiki ale najciekawsze było to że po zabiegu ustąpił ból,który mnie gnębił.Jeszcze nie wiem na jak długo starczy mi to energetyczne doładowanie ale wiem też że do tej empatycznej osóbka zawsze mogę się zwrócić Pani Grażynko dziękuję że jesteś i ściskam cieplutko

 • Jolanta

  Jestem wdzięczna za możliwość dwukrotnego skorzystania z sesji. Początek każdej bardzo podobny. Burczenie, przelewanie w brzuchu. Ja tak reaguje na ” chodzenie” energii w ciele. Po 10 min lżejszy i pogłębiony oddech. Odczucia na głowie i prawej stronie ciała. Pierwszym razem dotrwałam może do 15 min. i zasnęłam. Drugim razem już w pełni świadomie odczuwałam bardzo intensywnie działanie w lewym kolanie i ucisk na czole, skroniach zwłaszcza nad lewym okiem. Po sesji błogi stan i pełne rozleniwienie.
  Dziękuję bardzo Pani Grażynko.
  Jolanta

 • Joanna

  Była to moja pierwsza sesja w wykonaniu Pani Grażyny i na pewno nie ostatnia. Byłam bardzo zaskoczona intensywnym przepływem który poczułam od pierwszej minuty. Energia która płynęła była bardzo subtelna a zarazem mocna moim zdaniem z najwyższych poziomów energetycznych. Podczas sesji odczuwałam mrowienie i lekkie wibrowanie jak i również rozświetlanie mego ciała.Miałam też niesamowite odczucie podania i prowadzenia. Z odczuć na ciele pojawiło się intensywne działanie na nogi to tam było największe skupienie i pobieranie Energi. Osobiście dla mnie było to bardzo uwalniające jakbym zaczynała nowy etap swego życia. Po sesji poczułam się lekko wręcz błogo.
  Dziękuję Pani Grażynko za zastrzyk pięknej pozytywnej Energi był bardzo mi potrzebny.

 • Gaba

  Podczas sesji czułam lekko zewnętrzną energię i błogość. Następnego dnia czulam, że moje mięśnie znacznie się rozluźniły, w dużym stopniu ustąpiło napiecie, a stan skóry zaczął się poprawiać (od kilku lat cierpię na atopowe zapalenie skóry). Po kolejnej sesji polepszenie stanu skóry postępowało.
  Grażynko, dziękuję za dobrą energię 🙂

 • GosiaJ

  Od dłuższego czasu nie korzystałam z energoterapii prowadzonych przez inne osoby (też pracuję z energiami). Nie znam Pani Grażyny i nie zamierzałam korzystać z jej pomocy. Ale moje wewnętrzne przewodnictwo zadziałało tak abym jednak poddała się terapii.
  Sesja była intensywna. Energie pracowały w mojej przestrzeni 40 min. Odczuwałam i widziałam energię w kształcie szarego trójkąta na poziome klatki piersiowej z lewej strony i nie były to miłe wibracje; ale pięknie to zeszło. Mogłam obserwować opuszczające mnie nieharmonijne struktury o różnych kształtach i kolorach. Jednak najwięcej się działo w obrębie nóg. To było prawdziwe energetyczne trzepanie. Nogi podrzucane do góry wbrew mojej woli – to naprawdę ciekawe doświadczenie. Po 40 min jak uciął poczułam spokój i ciszę. Ponieważ ogólnie jestem w dobrym stanie zdrowia – po sesji czułam lekkość i ulgę. Dziękuję Pani Grażynko. Na pewno skorzystam ponownie. Gosia J.

 • Iza

  Kiedy brałem udział w 1 sesji odczuwałam pilnowanie w głowie brzuchu A zwłaszcza w nogach. Nogi najbardziej mam obecnie narażone na różnego rodzaju bóle. Czy to reumatyczne czy skurcze. Po 1 zabiegu jakby organizm mój się pobudził. Wzrosło mi niskie ciśnienie poprawiło się krążenie popłynął nadmiar wody poprawiła się przemiana materii. Zauważyłam to na przestrzeni 5 dni. Następne 2 sesja sprawiła że odstawiłam nasenne leki od depresji. Jestem spokojniejsza. Dziękuję. Choć sceptykiem jestem sporym jednak ten rodzaj działań robi na mnie wrażenia A szczególnie na moim organizmie. Iza

 • Natalia

  Kilka razy miałam możliwość skorzystania z sesji. Podczas jej trwania doznałam bardzo ciekawych doświadczeń przeżywania swojego ciała. Poczułam, że nasz umysł pięknie się łączy z ciałem fizycznym. Sama jestem zaskoczona skutecznością tej praktyki.. Sesje odkryły mój temat do pracy, którego wcześniej zupełnie nie brałam pod uwagę. Serdecznie polecam bycie otwartym na to co przyjdzie.

 • Edward Wilkoń

  Dzisiejsze doznania podczas zabiegu były Boskie.Zaczelo się od mrowienia w stopach (stopa cukrzycowa) szło coraz wyżej,lekki ucisk w pachwinie (przepuklina pachwinowa i pępkowa) aż po barki.W oczach miałem jasność ,biel i wszystkie kolory tęczy.Przezroczysta powłoka w odcieniu bieli i niebieskim pulsowała szybciej niż serce.Klatka piersiowa i jama brzuszna się otworzyła się .Ztego wylala się przezroczysta mgła dająca wewnątrz rozlużnienie ,a gdy wchłaniała się do środka dawała uczucie delikatnego uciskui to trochę trwało.Pod koniec zabiegu z powłoki, mgły wyłoniła się przezroczysta twarz z wąsikiem i kręconymi włosami potem odpłyneła w dal.W tym czasie jama brzuszna się zamkneła wchłaniając powłokę do wewnątrz.Bardzo, bardzo Pani Grażynko Dziękuję.Edward.

  Z zabiegu korzysta babcia lat 99.Ustało moczenie nocne , poprawił się apetyt, guz na piersi się otworzył i cieknie z niego ropa z krwią.To po pierszym zabiegu.Babcia z niecierpliwością czeka na następny.Dziękuję , dziękuję Pani Gażynko.

  Halina.
  Ja w trakcie zabiegu czułam jakby muśnięcie piórkiem po rękach,uczucie ciepła w brzuchu.Dziękuję z całego serduszka Pani Grażynko.

 • Asia

  Grażynkę znam od jakiegoś czasu. Miałam bardzo duże problemy związane z jajnikami. Lekarze mówili, że zajście w ciąże będzie bardzo trudne. Zdecydował się na wzięcie serii zabiegów energetycznych. Z zabiegu na zabieg czułam się coraz lepiej, jakby lżej i pełniej. Sesje się skończyły, a ja po miesiącu zaszłam w ciąże.
  Dziś jestem szczęśliwą mamą 6 -letniej córeczki.
  Dziękuję.

 • Danusia

  Dzisiejsza sesja była podobna do jednej z wcześniejszych Najczęściej zapadam się tak jakby w letarg tzn. niby śpię, ale jestem przytomna. Czuję wtedy ciepło, lekkie mrowienie w różnych częściach ciała, ale w tych chorych często trwa to długo, a budzi mnie mój kotek, który prawie zawsze jest blisko mnie.
  Dzisiaj odczucia miałam trochę inne tzn. lewa strona mojego ciała była ciężka, jakby odrętwiała.Prawej strony nie czułam. Tak jakby jej nie było. W trakcie sesji poczułam w lewej pięcie dość mocne ukłucia. Podobnie było podczas jednej z wcześniejszych sesji.
  Podczas jednej sesji czułam, że moje nogi są bardzo ciężkie. Lewa noga ważyła chyba tonę. Nie mogłam nią poruszać.
  Podczas badań lekarskich okazało się, że mam prawie zablokowane tętnice w lewej nodze. Po sesjach łydka mniej drętwieje i mogę dłużej chodzić bez bólu.
  Po sesjach czuję się lepiej. Mam więcej energii i lepsze samopoczucie.
  Jestem za to wdzięczna i bardzo dziękuję.

 • Jola

  Opowiem co mi sie stalo. W nocy obudzil mnie straszny bol brzucha ,plecow ,glowy, do niezniesienia. Bylo ok. godz.2. Temperatury nie mialam, wiec to nie byl stan zapalny. Osnie nie bylo mowy. Robilam masaz, siedzialam, czytalam, w koncu usnelam ok.6.O7,20 obudzil mnie budzik i czekalam na Ciebie. Nie patrzylam na zegarek, bol brzucha zaczal powoli ustepowac az sie uspokoil,wiec mowie Grazynko, zajmij sie teraz plecami i kregoslupem.Posluchalas, bo jak mąż obudzil mnie przed 8 to bylam obolala, ale bez tego bolu ktory mialam. Teraz brzuch mam obolaly,i wzdety ,plecy w porzadku.Dziekuje, czekam jutro rano.Jestes wielka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *